Merhaba değerli müşterimiz, Sosyaly.com'un ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Lütfen satın alma işlemi yapmadan önce müşteri sözleşmemizi dikkatli okuyunuz. Sosyaly.com hizmetlerinden faydalanmak için siparişinizi tamamlandığınızda tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen www.sosyaly.com hizmetlerini kullanmayınız.

ÖNCELİKLİ VE ÖNEMLİ GENEL BİLGİLENDİRMELER 

⚠️ Sosyaly.com üzerinde sunulan hizmetlerin hiç birinde (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok vb.) işlem yapılan hesapların erişim engeli alması, askıya alınması, gönderilerinin silinmesi veya kapatılması gibi durumlarda sorumluluk kabul edilmemektedir. Sosyal Medya Şirketlerinin politikaları doğrultusunda hesaplarınız bir çok sebepten veya sebepsiz olarak bu sorunları yaşayabilir. Hesapların güvenliği kullanıcıların sorumluluğundadır. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda genel olarak bu tarz sorunlar oluşmasada Sosyal Medya Şirketleri tarafından bu tarz sorunların oluşturulabileceği ihtimalinin olduğunu bilmenizi isteriz.

Örnek : Instagram Kullanım Koşulları 

Yeni açılmış, telif içerikli paylaşımları olan , taklit hesaplar , imitasyon ürün veya görsel içeren hesaplar, +18 veya siyasi içerikli hesaplar, SMS veya mail onayı olmayan hesaplarda kapanma veya onaya düşme ihtimali çok yüksektir. 

♻️ Sitemizde satışa sunulan hiç bir sosyal medya hizmetinde (Instagram Takipçi, Instagram Beğeni, YouTube Abone vb.) düşmeme/azalmama kalıcılık garantisi verilmemektedir. Garantili servislerimizin açıklamalarında garanti süreleri ve şartları yer almaktadır. "Şu kadar gün garantilidir" ibaresi bulunmayan hiç bir hizmetin garantisi, telafisi veya iadesi yapılmamaktadır. Garanti/Telafi sunulan hizmetlerde ise garanti süresi bittikten sonra garanti verilmemektedir. Hizmetlerdeki azalma ve düşüş oranları sipariş verilen hesaba, sosyal medya platformlarının yaptıkları güncellemelere ve takip eden kullanıcıların bireysel hareketlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple siparişinizi oluşturduktan sonra yaşanacak azalmalarda/düşüşlerde kesinlikle iade/telafi vb. işlemler yapılmamaktadır. Sosyaly.com satın alınan hizmetin eksiksiz olarak tamamlanmasından sorumludur. 

♻️ Telafi garantili hizmetlerimizde açıklamalarında yazan süre boyunca azalmalar/düşüşler karşısında otomatik telafi yapılmaktadır. Telafiler sadece bizim tarafımızdan yapılan işlemleri kapsamaktadır. Eski zamanlı veya daha yeni zamanlı yapılan işlemleri kapsamamaktadır. Yakın zamanda takipçi/abone atılmış azalmakta olan hesaplara karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz. Telafi işleminin sağlıklı yapılabilmesi, telafi kapsamından çıkmaması için başlangıç ve bitiş sayılarının uyumlu olması gerekmektedir.

Örnek : 01.10.2020 tarihinde 20 gün garantili 50.000 Instagram yabancı takipçi siparişi verdiğinizi ve işlem yapılmadan önceki takipçi sayınızın 100.000 olduğunu düşünelim. 

 

  • 05.10.2020 tarihinde 50.000 gönderimle birlikte takipçi işleminizi 150.000 olarak tamamlanıyor. Bu tarihten itibaren 20 günlük telafi garantili süreciniz başlamaktadır. Takipçi sayınız 100.00 üstü olmak şartı ile 150.000 altına düşerse telafi işlemi yapılır. Örnek: takipçi sayınız 130.00'e düştüğünde telafi işlemi yapılır. Ancak takipçi sayınız 80.000-90.000'lere düşerse bu daha önceki işleminizden kaynaklı bir düşüş olduğunu gösterir ve telafi işlemi yapılmaz. Telafi işleminiz sadece 100.000 ile 150.000 arasındaki sayıyı kapsamaktadır.
  • Diğer bir varsayım ise 150.000 ile işleminiz tamamlandıktan sonra farklı bir kaynaktan 50.000 takipçi daha aldığınızda 200.000 takipçinizin olması gerekmekte. 200.000 takipçiniz olduktan sonra takipçi sayınız 170.000 düşerse bu sosyaly.com üzerinden aldığınız garanti takipçi kapsamına girmez. Sosyaly.com üzerinden aldığınız garanti kapsamı bu örnekte 100.000 ile 150.000 arasındaki düşüşleri kapsar. Bu örnekte takipçi sayınız 140.000'e düşer ise 10.000 telafi işlemi yapılarak 150.000e tamamlanır. 150.000 üzerindeki eksilmeler farklı kaynağın sorumluluğundadır. 

Bu sebeple sosyaly.com hizmetlerinden faydalanmadan önce öncesi ve sonrası işlemlerinizi planlamanızı ve garanti kapsamı süresince farklı kaynaklardan hizmet almamanızı öneririz. 

✅ www.sosyaly.com üzerinden satın olmuş tüm hizmetler en kısa sürede tamamlanır. İşlem tamamlanma süreleri ortalama süreler hesaplanarak belirtilen sürelerdir. Satın alınan hizmet miktarına göre veya sosyal medya platformlarında oluşabilecek yavaşlama/aksama durumlarına göre tamamlanma süreleri değişkenlik gösterebilir. Tüm hizmetlerimizde ortalama işlem tamamlanma süresi 1-15 gün olarak belirlenmiştir. Sipariş takibi bölümünden siparişinizin hangi aşamada olduğunu sipariş numaranızla birlikte öğrenebilir veya iletişim bölümünden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

✅ www.sosyaly.com üzerinden ödeme yaparak satın aldığınız tüm hizmetler %18 KDV oranı dahil olarak fiyatlandırılmaktadır. Satın alma aşamasında bireysel veya kurumsal seçenekleri doğrultusunda vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda E-Faturanız kesilerek mail adresinize veya Whatsapp üzerinden tarafınıza Satın alma aşamasında belirttiğiniz bireysel veya kurumsal bilgilerinizin doğruluğu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. 

✅ www.sosyaly.com üzerinden satın almış olduğunuz hizmet devam ederken, farklı bir sistem üzerinden hizmet almayınız. İşlemlerde sayısal olarak uyuşmazlıklar ortaya çıkabilir. İşleminiz tamamlandıktan sonra farklı sistemlerden hizmet alabilirsiniz. Aynı anda farklı sistemler üzerinden verilen siparişlerde oluşabilecek hatalarda www.sosyaly.com sorumluluk kabul etmemektedir. Genel olarak tüm sistemler hizmete başladıkları başlangıç sayılarını baz aldıklarından müşteri odaklı bir mağduriyet yaşanabilir. Farklı bir sağlayıcıdan satın aldığınız bir hizmet devam ediyorsa bizi bilgilendirin.

✅ www.sosyaly.com hiç bir zaman herhangi bir koşulda sizden sosyal medya şifrelerinizi veya gizli kullanıcı bilgilerinizi istemez. Bizim adımızı kullanarak sizlerden şifre vb. bilgiler isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

✅ www.sosyaly.com online kredi kartı ve havale/eft ödemeleri için www.paytr.com sanal Pos firması ile çalışmaktadır. Kredi kartı ve Havale/EFT ödemeleriniz, ödeme kanalımız olan BDDK lisanslı PayTR tarafından işlenecektir. Onay ve iade işlemleri PayTR tarafından gerçekleşecektir. Ödeme sayfalarında girilen kredi kartı bilgileri müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiç bir şekilde www.sosyaly.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.sosyaly.com web sitesi üzerinden PayTR ödeme sistemleri ve bilgisayarınız yada telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kredi kartı ödemelerinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı PayTR firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Havale/EFT seçeneğini kullanarak ödeme yapan müşterilerimiz ödemelerinin onaylanmaması durumunda 5-10 dakika bekledikten sonra tekrar ödeme bildirimi yapabilirler. Ödemeleriniz tekrar onaylanmaz ise PayTR firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş., 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında TCMB lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

 

PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş.
Telefon: +90 850 441 32 66
İletişim: paytr.com/iletisim

✅ Yetkisiz işlem veya çalıntı kart bilgileri ile yapılan işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır. www.sosyaly.com istenilmesi durumunda yasal mecralara bu kişiler hakkında sistemde yer alan tüm bilgileri paylaşmakla yükümlüdür. www.sosyaly.com olarak şüpheli olarak gördüğümüz işlemleri iptal/iade ederek iptal etme hakkımızı saklı tutarız. 

✅ Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı +18 yasadışı ve siyasi hakaret vb. içerikli hesaplara işlem yapılmamaktadır. Satın alınan paket hesaba tanımlanmadan iade işlemi gerçekleştirilir. 

✅ www.sosyaly.com üzerinde sunulan tüm hizmetlerde sosyal medya hesaplarınız işlemler tamamlanana kadar "herkese açık" şekilde olmalıdır. Tüm sosyal medya hizmetlerinde "Gizli" olan hesaplara işlem yapılamamaktadır. İşlem tamamlana kadar kullanıcı adı değiştirilmemeli ve sabit kalmalıdır. (Tamamlandıktan sonra değiştirilebilir.) İşlem devam ederken yapılan gizleme veya kullanıcı adı değiştirme gibi sebeplerden kaynaklanan eksik gönderimlerden müşteri sorumludur. 

✅ www.sosyaly.com yeni müşteri ve etkileşim garantisi vermez. Sadece ödeme yapılarak satın alınan hizmetin hesabınıza tanımlanma garantisini vermektedir. www.sosyaly.com hizmetleri takipçi,abone ve paylaşımlardaki etkileşim sayılarını (beğeni ve yorum) yüksek göstermeye yönelik hizmetler vermektedir. 

✅ www.sosyaly.com yönetimi ile yapılan WhatsApp, E-Mail, Telegram , Canlı Destek vb. görüşmelerde mesajlaşmaların yedeğinin alnması kişilerin sorumluluğundadır. Mesajların yedeklerinin alınmaması nedeni ile kaybolması, hasar görmesi veya silinmesinden www.sosyaly.com sorumlu tutulamaz.

✅ www.sosyaly.com tüm bilgileri Türkiye'nin en çok tercih edilen hosting firması "Güzel Hosting" üzerinde barındırılmaktadır. Sistemdeki tüm bilgiler güvenli sunucularda barınmaktadır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Kayıt altında tutalan bilgiler siparişiniz esnasında girdiğiniz ad-soyad-telefon-kullanıcı adı vb. iletişim bilgileridir.

✅ www.sosyaly.com ödemesi yapılmış siparişler hariç; hizmet fiyatlarını haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir.

✅ www.sosyaly.com verilmiş siparişler hariç; hizmet şartlarını ve içeriklerini haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir.

✅ www.sosyaly.com sipariş verilirken paylaşmış olduğunuz mail adresinize çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderebilir.

✅ www.sosyaly.com üzerinden alım-satım yapan bayilerimiz/müşterilerimiz; kendi müşterilerini detaylı bilgilendirmekle yükümlüdür. Eksik bilgilendirme veya hiç bilgilendirmeme durumlarında kişiler kendileri sorumludur.

www.sosyaly.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkına sahiptir. www.sosyaly.com üzerinden sipariş veren tüm müşterilerimiz tüm bu maddeleri kabul etmekle birlikte; maddelerde yer alan oluşabilecek sorunlarada şikayetçi olma hakkına sahip değildir ve hak talep edemez. Siparişlerini onaylayan tüm müşterilerimiz tüm bu maddeleri okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder.