✔ Size nasıl ve neden güvenebilirim?

Muhtemelen Instagram konusunda hizmet alabileceğiniz güvenilir bir site ararken bizi buldunuz. Malesef birçok müşterimiz farklı sitelerden aldıkları hizmetlerin teslim edilmemesinden, destek alamamaktan yada işlemlerin zamanında yapılmamasından yakınarak bize geliyor. Peki bizde ne buluyorlar. Yani neden biz? 

  • Instagram konusunda hizmet aldığınızı web sitesinin resmi bir firmaya ait olması ve kurumsal çalışması çok önemlidir. Aksi halde ödediğiniz para karşısında hizmet alamayabilir ve mağdur olabilirsiniz. www.sosyaly.com adresli sitemiz Creanew Dijital Reklam ve Yazılım Hizmetleri adlı firmamız bünyesinde hizmet vermektedir.
  • Firmamızdan satın aldığınız her paketin faturası firmanız adına kesilerek mail adresinize veya adresinize gönderilmektedir.
  • Firmamız Instagram hizmetleri konusunda Türkiye ‘de ana hizmet sağlayıcı konumundadır. Yani çok sayıda site ve sosyal medya hizmet sağlayıcısı müşterilerine satışını yaptıkları instagram hizmetlerini bizden satın almakta ve özel bayi panelimizden gönderim yaparak müşterilerine temin etmektedir.

 

 Şifremi vermem gerekiyor mu?

Hayır, sitemizdeki tüm hizmetlerden instagram şifrenizi vermeden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sadece işlemin gerçekleşeceği instagram hesabını yada fotoğrafı belirtmeniz yeterlidir. Ancak hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi halde profilinizi takip ettirme ve fotoğraflarınızı beğendirme imkanımız olmayacaktır. Instagram hesabınızdaki “Seçenekler” kısmından “Gizli Hesap” özelliğini devre dışı bırakmalısınız.

 

 Aldığım Takipçi ve Beğeni Sayılarında Düşüş Yaşanır Mı?

Sizi takip edecek kişiler gerçek kişiler oldukları için tercihen sonradan sizi takibi bırakabililirler. Veya Instagram güncellemelerinde azalmalar yaşanabilmektedir. Biz takipçi paketlerinde alınan miktara göre fazladan gönderim yapıyoruz. Fazladan gönderme işlemi yapıldığı için ilerleyen günlerde azalma olması durumunda tekrardan takviye işlemi yapılmamaktadır.

Beğeni sayılarında genel olarak bir azalma görülmemektedir. Her türlü ihtimale karşı aynı şekilde fazladan gönderim yapılmaktadır.

 

 Takipçi ve Beğeni Satın almalarında Bölge, Cinsiyet vb seçimler yapabiliyor muyuz?

Takipçi ve beğeni işlemlerinde Türk ve Yabancı olarak seçimler yapabilirsiniz. Bölgesel, Cinsiyet vb. seçimler yapılamaz.

 

 Başka kişilerin profillerini takip etmem gerekiyor mu?

Hayır. Web sitemizdeki hizmetlerden faydalanmak için herhangi bir hesabı takip etmeniz gerekmemektedir. Sadece siparişinizi vermeniz ve arkanıza yaslanmanız yeterlidir.

 

Takipçi Satın Almak Yasal mı?

Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir.

 

Instagram,Twitter,Facebook (Vb.) hesabımı kapatabilir yada engelleyebilir mi?

Web sitemizde sunulan hizmetleri kullanmanızdan dolayı yaklaşık 5 yıldır herhangi bir sorun yaşanmamaktır. İşlemler kurallara uygun şekilde yapılmaktadır. Ancak oluşabilecek herhangi bir sorunda sorumluluk kabul etmemekteyiz.

 

Profilim gizliyken takipçiler gelir mi?

Malesef. Takipçi gönderimini yapabilmemiz için hesabınızın gizliliği açık olmalı. Eğer hesabınız gizli iken takipçi alırsanız size ulaşarak hesabınızı açmanızı istiyoruz. Gönderim tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz.

 

✔ Beğeni ve izlenme paketleriniz, gönderimi keşfete düşürür mü?

Bizden alacağınız takipçi, beğeni ve izlenme hizmetleri, gönderiniz keşfete düşmesinde çok etkili olacaktır. Bunun garantisini tabi ki veremiyoruz ancak gönderinizin erişim sayısı artacak, hesabınız organik kişilere de ulaşacaktır.

 

Neden  takipçi almalıyım? Bana nasıl bir fayfa sağlar?

Instagram ve benzeri sosyal ağlarda insanlar bir çeşit sürü psikolojisi ile hareket eder. Çok kişinin takip ettiği profilleri takip etme eğilimine sahiptirler. Profilinizde yüksek takipçi sayılarına ulaştığınızda profilinizi doğal yollar ile gören kişiler sizi kendiliğinden takip etmeye başlayacaktır. Yüksek instagram takipçi sayısı popülarite, saygınlık ve itibar göstergesidir. Instagram ‘da yüksek takipçi sayısına sahip hesapların popüler olduğu, çok beğenildiği düşünülür ve duyulan güven düzeyi yüksek olur. Alınan fotoğraf beğenileri de doğru orantılı olarak artar. Instagram takipçi satın alma işlemi kişisel profiller, firma profilleri, sanatçı ve sporcu profilleri,  instagram butikleri için güvenilir ve hızlı bir başarıya ulaşma yöntemdir. Ayırca popülerleşen ve takipçi sayısı artan hesapların Instagram tarafından diğer kullanıcılara önerilmesinden dolayı profilinizi bularak kendiliğinden takip eden kişi sayısı  artacaktır.

 

Aldığım Takipçiler Fotoğraflarımı Beğenirler mi?

Aldığınız takipçiler gerçek kişilerden oluştuğu için fotoğraflarınızı beğenebilir veya beğenmeyebilir. Bu profilin aktifliğine, içeriklerin dikkat çekiciliğine ve gelen takipçinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Takipçi alımlarında beğeni gelme garantisi verilmemektedir.

 

✔ Neden Instagram Fotoğraf Beğenisi Almalıyım?

Instagram ‘da popüler, güvenilir ve saygın olmanın bir diğer ölçütü de fotoğraf beğenisi sayılarıdır. Fotoğraflarınızın çok insan tarafından beğenilmesi, onaylanmanız, kabul görmeniz anlamına gelir. Takipçi satın alarak yüksek takipçi sayılarına ulaşmış olabilirsiniz ancak bu takipçi sayısı ile birlikte fotoğraf beğenisi sayılarınızın da yüksek olması gerekir. Paylaşımlarınız  yeterince beğeni almıyor ise bu durum takipçilerinizin kuşku ve şüphe uyandırıcı olacaktır. Bu nedenle instagram takipçi sayısı artışı sağlanırken fotoğraflarınızın beğeni sayılarınında takipçi sayınız ile dengeli bir oranda artması gerekir. Ayrıca fotoğraflarınıza sistemimiz üzerinden aldığınız her gerçek beğeni zincirleme şekilde yeni ve satın alınmamış organik beğenilerin kendiliğinden gelmesini sağlayacaktır. Çünkü bir instagram kullanıcısı bir fotoğrafı beğendiğinde kendisini takip eden kişiler hangi fotoğrafı beğendiğini kendi uygulamalarının ekranında görmektedir. Böylece sitemizden beğeni satın almanız size kendiliğinden gelen organik beğeni ve takipçiler şeklinde geri dönecektir.

 

Takipçi Sayısı, Beğeni Sayısı Arasında Nasıl Bir Denge Olmalı?

Takipçi satın alarak iyi bir rakama ulaştınız. Ancak paylaştığınız fotoğrafların aldığı beğeni ve takipçi sayınıza göre çok düşük olması şüphe uyandırıcı olacaktır. Yeterli popülerliğe ve bilinirliğe ulaştığınızda zaten paylaşımlarının kendiliğinden yeterince beğeni, izlenme ve yorum olacaktır. Ancak ilk aşamada paylaşımlarınız için beğeni ve izlenme alımı yaparak profilinizi inceleyen kişilerin şüphelenmesini engellemelisiniz. Paylaşımınızın beğeni sayısını toplam takipçi sayınızın yüzde 5 ile yüzde 20 ‘s arasında tutabilirsiniz. Örnek olarak 10.000 takipçiniz olduğunu düşünelim. Paylaştığınız fotoğraf için 500 – 2000 arası bir beğeni sayısı uygun olacaktır. İzlenme için ise beğeni sayısının iki katı kadar izlenme yeterlidir.

 

Takipler, Beğeniler Gerçek Hesaplardan mı Geliyor?

Sitemizden aldığınız tüm takipçiler, beğeniler ve yorumlar gerçek instagram hesaplarından gelmektedir. Yani takipçi ve beğeni sayılarınız ile herhangi bir oynama yapılmamaktadır. Hesbabınız gerçekten bir kullanıcı tarafından takip edilmekte, fotoğrafınız beğenilmekte yada yorum yapılmaktadır. Ancak bu işlemleri yapan kullanıcı hesapları arasından farklılıklar bulunabilir. Yabancı takipçi ve beğeni paketlerinde kullanılan hesaplar takip ve beğeni yaptırmak amacı ile açılmış ve sistemimiz tarafından kontrol edilmek üzere bir havuzda toplanmış hesaplardır.

 

Gelen takipçileri takip etmem gerekiyor mu?

Kesinlikle böyle bir sınırlama yok takip etmenize gerek yok. İsterseniz kendi elinizle tek tek takip edersiniz, isterseniz hiç birini takip etmezsiniz. Tamamen size kalmıştır.

Takipçi aldığımı öğrenirler mi?

Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Yani kısaca, hayır öğrenemezler.Satın alma işlemi esnasında sağladığınız bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz ve Instagram Hesaplarınız referans olarak gösterilmez.

 

Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?

Sistemlerde çok nadir olsa da bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.

 

Herhangi Bir Sorun Yaşadığımda Size Nasıl Ulaşabilirim?

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda menüdeki “İletişim” başlığı altında yer alan “Destek Talebi” bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimizin ne kadar hızlı geri dönüş sağladığını görüp şaşıracağınızdan eminiz. Ayrıca tüm siparişlerinizi "Sipariş Sorgula" bölümünden kontrol edebilirsiniz. 

 

Ödemeleri Nasıl Yapabilirim?

Almak istediğiniz seçtikten sonra ödeme sayfasına geldiğinizde karşınıza 2 adet seçenek çıkacaktır. Bu sayfada “havale ile ödeme ve kredi kartı ile ödeme” seçenekleri bulunur. Bu 2 ödeme yönteminden birini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizin bize ulaşmasını takiben siparişiniz işleme alınır ve en kısa zamanda tamamlanarak tarafınıza email ve sms yolu ile bilgi verilir. 

 

Fatura Alabilir miyim?

Yapılan her işlem için fatura kesilmektedir. Ödeme aşamasında bilgilerinizi doğru girerek faturalarınızı teslim alabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir. Faturanız adresinize "Alıcı Ödemeli" olarak gönderilir veya online olarak teslim edilir.

 

Tek Seferde Hem Takipçi, Hem Beğeni Hem İzlenme Siparişi Verilebilir Mi?

Evet, istediğiniz tüm paketleri sipariş verebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerin durumunu "Sipariş Sorgula" bölümünden kontrol edebilirsiniz. 

 

Hangi Kredi Kartları ile Ödeme Yapabilirim?

Kredi kartı ile ödeme konusunda Türkiye ‘nin en güvenli online ödeme sistemi olan PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri  ile anlaşmalıyız. PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri üzerinden tüm kredi kartları ile isterseniz tek çekim isterseniz 9 aya kadar taksit ile sorunsuz bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemeler sistemimiz tarafından anında işleme alınır. 

 

Kredi Kartım yok, havale ile ödeme işleri nasıl gerçekleşiyor?

Kredi kartı kullanmıyor yada kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız tüm siparişleriniz için havale / eft ile ödeme yapabilirsiniz. Satın Alma aşamasına geldiğinizde mesai saatleri içinde 08:30 - 17:00 saatleri arasında EFT/Havale Seçeneğini seçerek formu doldurarak ödeme bildirimi gerçekleştirebilirsiniz. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

 

Nasıl gönderim yapıyorsunuz?

Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" gönderim değildir.

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yada yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Whatsapp destek numaramız olan 0542 580 9090 numaralı telefon numarasını kullanarak Whatsapp üzerinden mesaj ile destek ekibimize anında ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Siyasi, +18 Yasadışı Sayfam için Hizmet alabilir miyim?

Malesef. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hiçbir sayfaya işlem yapılmamaktadır. Siyasi sayfalar içinde çalışma yapılmamaktadır.