www.sosyaly.com daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sipariş sırasında talep etmektedir. 

 

Bireysel müşterilerimiz için :  İsim, Soy isim, Telefon ve mail

 

Kurumsal müşterilerimiz için : Ad Soyad, Firma Adı, Telefon, Mail, Vergi Dairesi, Vergi No ve Adres 

 

www.sosyaly.com'da toplanan bu veriler, kampanya çalışmaları yada profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için www.sosyaly.com bünyesinde kullanılmaktadır.  www.sosyaly.com toplanan bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.sosyaly.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.sosyaly.com ara yüzü üzerinden BDDK lisanslı PayTR aracılığı ile kullandığınız banka sistemleri üzerinden sms onayı ile gerçekleşmesini sağlar. Kart bilgileriniz asla www.sosyaly.com veya üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir ve kayıt altına alınamaz. 

 

www.sosyaly.com üzerindeki müşteri bilgileri kesinlikle 3. şahıslar tarafından görüntülenemez.  Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. 

 

Mobil : +90 542 580 9090

 

E-Mail : info@sosyaly.com